Авто-реклама

Розміщення реклами на автомобільному причепі.

Площа розміщення: 2,2 м. х 1,5 м. – дві сторони, 1,3 м. х 1,5 м. – дві сторони.

 

 

 

 

Або 2,2 м. х 1,7 м., – дві сторони, з торця трикутник 1,3 м. х 1,1 м.

Умови авто-реклами

Представляємо вам новий, альтернативний вид реклами: авто-рекламу, білл борди, флаєра, та інші види просування свого бренду на будь яких заходах.

Якщо ви хочете дати знати про себе людям і клієнтам, то АВТО-РЕКЛАМА – це ваш вибір! Це прекрасна альтернатива звичайної реклами, тому що ми можемо пересуватися по потрібному вам маршрутом, також роздавати флаєри, листівки та іншу інформацію, а далі – більше: можемо їздити в супроводі з вашими аудіозаписами та слоганами.

Можете звернути увагу, наскільки пересувна реклама набрала оборот в Європі та за кордоном, і адже це відмінний приклад великого успіху! 🙂 Ми можемо брати участь у масових заходах і привертати увагу ваших потенційних клієнтів! Цей напрямок нашої авто-реклами тільки розвивається і тому ми будемо максимально вигідними для вас!

Наш лайтбокс на колесах не потребує оформлення дозволів у місцевої влади. Це всього лише вантаж, який встановлено на автомобільному причепі.

Незвичайний дизайн, внутрішнє підсвічування лайтбоксу, звукова системи залучать 100% уваги перехожих і водіїв.

Саме веломобіль доставить Вашу рекламу в необхідне місце скупчення цільової аудиторії.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ!

Авто-реклама проводиться за маршрутом і за часом, який ви вкажете. Пересування по маршруту ви зможете контролювати особисто. Після закінчення рекламної акції кожен день на вашу пошту (по бажанню) надсилаються  контрольні фотографії.  На них ви будете бачити місце знаходження вашої реклами, а у властивостях фотографії час, коли було зроблено знімок та координати GPC.Під час всієї вашої рекламної компанії будуть постійні повідомлення в інтернеті, в соціальних мережах.

У нас є можливість розробити для вас дизайн реклами, надрукувати  банери за пільговими цінами.

Розміщення реклами на транспорті не попадає під дію Закону України “Про рекламу”. Фактично ми перевозимо вантаж на причепі, який належним чином зареєстрований. Вантаж закріплений і не заважає іншим учасникам дорожнього руху. Автомобіль з причепом не порушує Правила дорожнього руху, зупиняється в місцях, визначених пунктом 15 ПДД