Підготовка речей до перевезення

Для того, щоб процес завантаження і розвантаження домашніх речей не займав багато часу, ми рекомендуємо запаковувати їх у коробки з гофрокартону вагою не більше 20 – 30 кг,. Буде зручно вантажити, складати і перевозити. Перевантажені коробки можуть порватись.

Упаковуючи речі не залишайте пустих місць всередині коробок. Інакше при перевезенні коробки деформуються або розірвуться.

Обов’язково  фіксуйте речі  в коробках: прокладіть пузирчасту плівку, поролон або м’який матеріал. Окреме увагу приділіть  процесу, якщо упаковуєте хрупкі речі або посуд. Зробивши це,  кожну коробку обгорніть скотчем. Це не дасть можливість речам загубитися.

Не забудьте підписати кожну коробку, вказати, що в ній знаходиться. Це допоможе швидко розкласти всі речі в новій квартирі.

Всі м’які речі, одяг, білі та м’які дитячі іграшки укладайте в плоскі пакети або господарські  сумки середніх розмірів.

Особливу увагу зверніть на техніку, комп’ютери та телевізори. Для цього закріпіть спеціальними болтами в холодильниках – двигуни, а в прасках – барабани. Це збереже техніку від ламання при переїзді.

Комп’ютери, монітори, телевізори та інші пристрої найкраще запакуйте у заводську упаковку або обтягніть м’яким демпфіруючим матеріалом. Упаковку обов’язково зафіксуйте скотчем.

Закрутіть меблі, по можливості, розберіть на окремі деталі. Упакуйте деталі в м’який матеріал і підпишіть.  Кріплення складеться в пакет, а потім в окрему тару, щоб він не переплутався і не загубився.